Zajímá Vás, jak se léky přepravují do lékáren a zdravotních zařízení přímo z výrobní linky? Těmto přepravám se věnují některé firmy a my si dneska povíme o jedné české firmě, která se věnuje dodávkou léků do lékáren a zdravotních zařízení po po celé České republice a také po ostatních zemích v Evropě, Ukrajině a Rusku. Jestli hledáte firmu, která Vám bude dovážet léky, představím Vám tuto firmu, která se jmenuje TL Cargo a má spoustu spokojených zákazníků všude po světě.

Přeprava léků

Tato firma dováží léky po celé Evropské Unii na Ukrajinu a do Ruska. Je spolehlivá, rychlá, léky jsou dodávány s platnou legislativou a zaměstnanci s nimi zacházejí podle zákona. Disponuje moderními technologiemi, které umožňují správnou teplotu pro léky.

Dodržování požadavků na přepravu léčiv

Kam všude jsou dováženy léky?

Tato firma přepravuje léky a jiná lékařské vybavení do výzkumných stanic, lékáren, nemocnic a umožňuje tak těmto společnostem komplexní zabezpečení všeho co je potřeba, od léků, lékařských pomůcek až po ostatní potřebný sortiment. Přičemž celá tato přeprava léků Tlcargo.eu trvá pár pracovních dnů.

Skladování léčiv

Léky jsou zde skladovány, tak aby byly účinné pro pacienty a neubližovaly nebo neměly žádné jiné účinky, díky tomu, že jsou uchovávány v souladu se zákonem a pokyny od výrobce.

Tato firma disponuje moderními automobily, které udrží teplotu a monitorují celkovou teplotu po čase celého převozu. Všechny tyto převozy klade na první místo, z důvodu správné účinnosti.

schématický obrázek přepravy

Jak lze objednat léčivá a zajistit dopravu?

Tohle ještě nikdy nebylo jednodušší. Stačí si objednat zboží přes webovou stránku, poté zboží bude zabaleno ze skladu a půjde rovnou do dopravního automobilu, kde dorazí až k Vám a poté se telefonicky dohodne avízo. Vše probíhá rychle a bez zbytečností.

Neváhejte se podívat na jejich webové stránky uvedené níže.