.

Nově vybavujete šatny pro své zaměstnance a chcete mít výhodné cenově, přesto také kvalitní vybavení? U nás jistě budete spokojeni, nabízíme vám nepřeberné množství různých praktických kusů nábytku vyrobených ze dřeva nebo kovu, jako například praktické šatní skříňky https://www.b2bpartner.cz/satny-a-socialni-zarizeni/satni-skrinky/ a další nutné vybavení, které zpříjemní vašim zaměstnancům podmínky mimo pracovní prostředí. Vybírejte z několika různých typů, podle počtu skříněk, které potřebujete a sestavte si skutečně moderní a velice funkční skříňku.

dobrá kariéra

Výhodné úložné prostory

Máte firmu a chcete, aby vaši zaměstnanci měli naprosté pohodlí v pauze a také dostatek prostoru na uložení osobních věcí a běžného oblečení? My vám nabízíme bezpečné šatní skříňky, vybrat si můžete variantu i s lavičkou, takže ušetříte další prostor do menšího místa. Jednotlivé typy k sobě pasují a také ladí, vybírat můžete hned z několika barev a typů zabezpečení. Záleží na místnosti a typu šatny, ale můžete volit mezi celokovovými nebo i dřevěnými skříněmi. Ty se hodí třeba i do školních šaten, kovové typy jsou velice odolné a jen tak se je nepodaří poničit, což je rozhodně jejich velká výhoda.

školní zámky

.

Do jakéhokoliv typu šatny

Ať už potřebujete úložné prostory do šatny pro zaměstnance, studenty nebo třeba do bazénu, u nás jistě budete s možnostmi na výběr nadmíru spokojení. Nabízíme vám jak klasické šatní skříňky, tak i praktické malé úložné šatní boxy, do kterých se vejdou tak akorát osobní cennosti. Dokoupit se u nás samozřejmě za stejně výhodnou cenu dá také další příslušenství ke skříňkám, jako jsou různé bezpečnostní zámky a podobně. Neváhejte a za kvalitní výrobky u nás zaplaťte velice výhodnou cenu, zařízení šatny vás tak nepřijde tak draho a můžete ušetřené peníze dále investovat. Samozřejmostí je, že vybrané produkty vám necháme zaslat na požadovanou adresu.

Skvělé ceny
2 (40%)1
.