Lidský organismus potřebuje dostatečné množství tekutin k tomu, aby mohl správně fungovat. Myslete každý den na pravidelný přísun důležitých tekutin, které vám dodají potřebné minerály a hydratují váš organismus. Patříte mezi ty, kteří rozhodně pravidelný pitný režim neopomíjejí? Musíte při sobě neustále nosit něco k pití? Jezdíte často na výlety, kdy vám v batohu nesmí chybět svačina a pití? Proč zbytečně ničit životní prostředí velkou spotřebou pet lahví, když si váš nápoj můžete připravit dopředu doma a vzít si ho kamkoliv s sebou v kvalitní ekologické lahvi retap.

pití brčkem

Tato značka se specializuje na výrobu kvalitních lahví a karaf. Pitím z těchto lahví zároveň také prospějete nejen životnímu prostředí, protože ho nezatížíte odpadem z pet lahví, ale ještě navíc také prospějete vašemu zdraví. Pití z těchto lahví je totiž zdraví prospěšné, na rozdíl od pití z plastových lahví. Dbejte proto o vaše zdraví a myslete na to, z čeho pijete.

Velký výběr lahví a karaf

Vyberte si z velkého výběru pěkných designových lahví a karaf na vaše nápoje. Lahve jsou z kvalitních a odolných materiálů a snadno se čistí. Navíc také pěkně vypadají. Můžete si vybrat z lahví o různém objemu – v nabídce naleznete objem 0,3; 0,5 a 0,8 l, ale také karafy o objemu 1,2 l. Zároveň si také k lahvím můžete pořídit praktický obal v různých pestrých barvách z úpletu s praktickou úchytkou na zavěšení. Tento praktický obal vám také poslouží pro lepší ochranu lahve.
Karafu zase využijete třeba při zahradních party nebo u oběda, ale také třeba v práci. Do karafy si jednoduše připravíte oblíbený nápoj, který můžete mít neustále po ruce a nalít si dle potřeby.

osvěžující pití

Zajímejte se o to, z čeho pijete. Nahraďte nepraktické a neekologické plastové lahve za skleněné, odolné a ekologické, které vám vydrží a nezatíží životní prostředí.