Máte kamarádku, která je momentálně těhotná nebo nedávno porodila a potřebuje nějaké to rozptýlení, rozveselení a vzpruhu? Nejspíš bude nějakou dobu po porodu hodně unavená, vynervovaná nebo ve stresu a bude ráda, když ji navštívíte, a ještě více bude radši, když jí uděláte radost nějakou tou drobností. Není žádným tajemstvím, že ženy rády dostávají dárky, a to platí i o těch těhotných. Od toho tu je naše nabídka dárků pro nastávající maminky. V naší nabídce naleznete produkty pro potěchu těla i duše, stačí si jen vybrat.

hra s mámou

MALIČKOSTI, KTERÉ POTĚŠÍ A ZAHŘEJÍ NA DUŠI
I drobné maličkosti dokáží udělat den krásnější a svět růžovější. Těhotné ženy si určitě zaslouží, aby o ně někdo s láskou pečoval a rozmazloval je. Proto, pokud máte nablízku nějakou těhotnou ženu, nebojte se ji rozmazlovat a dopřejte jí občas nějaké to malé potěšení v podobě dárku z naší nabídky. Nabídka milých drobností potěší nejednu těhulku.

Čokoláda na nervy, krémy pro krásu a sprchový olej pro relaxaci
Obdarujte vaši těhotnou kamarádku, přítelkyni nebo manželku třeba čokoládou na nervy. Jistě potěší i nějaký ten krém pro zkrášlení nebo relaxační sprchový olej. Pro zimní období jsou zase jako dělané hřejivé termofory. V naší nabídce zkrátka myslíme na blaho žen, a to nejen těch těhotných, ale i těch, které už mají svoje miminko doma a potřebují se občas alespoň na chvilku odreagovat a přijít na jiné myšlenky.

sladký dárek

Darujte sladkou čokoládu, která zahřeje na duši nebo hřejivý termofor, který zahřeje na těle. I malá drobnost v takovéto podobě rázem zlepší náladu.
Ať už chcete potěšit vaši přítelkyni nebo kamarádku, která čeká nebo už má doma miminko a chcete ji zlepšit náladu, pak není nic lepšího než si vybrat některý z dárků pro radost, které máme v nabídce. I právě taková drobnost dokáže potěšit, zlepšit náladu a zahřát u srdce.