Ať už se chystáte na kapry nebo třeba sumce, dobře víte, že důležité je mít kvalitní prut určený k lovu dané ryby, spolehlivý vlasec či pletenou šňůru, návnadu či kvalitní krmnou směs, která je naláká na místo, kde máte nahozeno a pak samozřejmě spolehlivý, pevný, odolný a kvalitní naviják, jaký najdete jedině u nás .

červený prut, naviják, voda, kameny

My Vám nabízíme opravdu tu nejvyšší kvalitu předních světově proslulých značek, široký sortiment a velký výběr druhů, modelů a provedení a samozřejmě skvělé ceny. O tom, že všechno máme pro vás připraveno skladem k rychlému odeslání ani nemusíme mluvit. Prostě a jednoduše, jen vstupte a vybírejte.

Pro lov kaprů u nás naleznete kaprové navijáky, pro lov sumců sumcové, pro lov štik a candátů i vláčecí a samozřejmě lehké feederové. Jak vidíte, u nás si zaručeně vyberete a každý z Vás si zde přijde na své. Pro náročnější z Vás, kteří se věnují pravidelnému lovu sumců či se dokonce chystají k moři, máme v nabídce také vysoce kvalitní multiplikátory.

Při výběru tohoto nepostradatelného pomocníka je potřeba dbát nejen toho jestli se chystáte na kapry či sumce, ale také je potřeba vybírat podle kvality ložisek a velikosti bubnu. Předností těchto pomocníků je samozřejmě jejich lehkost, odolnost a dlouhá životnost a v dnešní době také nejmodernější technologie, aby Váš pobyt u vody byl co nejpříjemnější.

prut, naviják, dřevěná podlaha

Kromě toho ve velké nabídce našeho obchodu najdete samozřejmě i další potřeby pro rybáře. Všechno od prutů, přes háčky, šňůry, krmné směsi a návnady či nástrahy až po nezbytné vybavení pro příjemný a pohodlný pobyt u vody, jako je pohodlné oblečení, kvalitní přístřešky a bivaky a samozřejmě také čluny a spousta dalšího.