Často se díváte na detektivky a myslíte si, že taková práce musí být super? Objevovat pouta k jednotlivým událostem a nakonec se dopátrat k něčemu, co jste třeba vůbec nečekali anebo naopak, co jste si od začátku mysleli, ale potřebovali jste k tomu patřičné důkazy? Měli bychom pro vás zajímavou možnost, kterou byste hned tak nečekali. Existuje totiž něco jako escape room Pardubice, ale takové místnosti jsou také v Plzni, Brně, Kutné Hoře a na mnohých dalších místech; právě zde si můžete vyzkoušet, jak to vypadá, když sami vedete takové vyšetřování. A čeho? Budete zavřeni do místnosti, vtaženi do příběhu, který budete muset rozluštit, abyste získali klíč k zámku, díky kterému se dostanete k dalším informacím, a ty vás dostanou ven.

město

Kolegové vám pomohou

Jedná se o zcela skvělý zážitek, ale je jasné, že to nemůžete zvládnout jako jedna osoba. Určitě ne v časovém limitu, který dostanete. V každé detektivce je tým, který případ řeší, a stejně tak to funguje i tady. Buď přijdete jako pár, jako dvojice. Nebo si přivedete celý tým, a všechno může začít. Chce to maximální soustředění, skvělou spolupráci a můžete být klidně těmi nejlepšími.

grafika

Týmová práce je cílem k úspěchu

Často se stává, že si lidé tuto formu zábavy zvolí na teambuilding, protože je dokáže stmelit. Jedná se o takovou možnost, kterou si hned tak někde nezkusíte, a tyto místnosti, ač už nějaký rok existují, nejsou zatím tolik v povědomí lidí a určitě je tu daleko více těch, které by taková možnost bavila, a ještě ji nezkusili.
Neváhejte dlouho, protože dobrodružství tu čeká právě na vás, až mu přijdete vstříc a vyzkoušíte řešení záhady. Zachraň se, kdo můžeš, a to poctivou detektivní prací.