Každý měsíc vás čeká složité počítání a plánování, jak zaplatit všechny drobné splátky úvěrů. Náročná finanční situace vám nedává spát a stále si vyčítáte, že jste si sjednali několik půjček najednou. Tady výčitky nepomohou. Tady pomůže jen rychlé jednání a změna současné finanční situace.

  • Jak změnit nepříznivou finanční situaci

Jednou z možností, jak vyřešit rodinný rozpočet je změnit zaměstnání, nebo si najít přivýdělek. To je však otázka na mnoho měsíců a často není ani toto řešení možné z důvodu dojíždění, nebo péče o děti. Navíc pozitivní vliv na rodinný rozpočet by se objevil až za velmi dlouhou dobu. Vy však potřebujete vzniklou situaci řešit okamžitě. Okamžitým řešením je konsolidace stávajících půjček. Všechny drobné závazky, které v současné době máte podepsány, se prostřednictvím nového úvěru zaplatí najednou.

kryté kreditky

U nové půjčky si snížíte měsíční splátku tak, aby pro vás představovala pohodlné splácení. Snížení měsíční splátky je možné velmi výrazně, třeba i na polovinu, nebo třetinu současné výše. Umožní vám to prodloužení doby, po kterou budete splácet nový úvěr. V případě, že máte zájem snížit vaši měsíční splátku na úplně minimum, je možné nastavit u nového úvěru dobu splácení na třicet let. Nebankovní hypotéky jsou pro klienty velmi výhodným finančním produktem.

porcelánová kasička

  • Proč právě nebankovní hypotéku

Nebankovní hypotéka vám umožní vzít si úvěr i v případě, že máte nižší příjmy, nebo máte záznam v registru dlužníků. Její největší výhodou je však to, že se nejedná o produkt, který by byl vázán účelem. Peníze, které získáte, můžete pohodlně použít pro úhradu stávajících závazků. Velmi oceníte i možnost předčasného splacení úvěru a potěší vás, jak rychle bude vaše žádost o úvěr vyřízena. Od pohodlného splácení nového úvěru vás dělí jen vyplnění kontaktního formuláře na stránkách!