Už když je miminko v bříšku, maminka začíná připravovat výbavičku, zatímco tatínek bříško hladí, a s pocitem pyšnosti si představuje, jak už brzy bude každému ukazovat fotku svého potomka. S tím vším se pojí i shánění kočárku, ve kterém se bude miminko cítit jako v bavlnce, a rodiče s ním budou moci hrdě vykročit do ulic. To, že je na trhu spousta opravdu drahých kočárků, ještě neznamená, že jsou nejlepší. Obvykle se totiž platí především za značku, a koupí takového kočárku chtějí rodiče poukázat na to, e si jej mohou dovolit. Kombinace hlubokého, a sportovního kočárku, však vydrží dítěti asi tak do roka a půl, než z něj vyroste, a proto je nesmysl dávat za něj například šedesát tisíc, když je kvalitou a funkčností srovnatelný s levnějšími, avšak stejně dobrými kočárky. Jaké nejlepší možnosti jsou nyní k sehnání, a to za rozumnou cenu?

sportovní kočárek

Raf-Pol Margaret Gold ALU 3V1 2022

Tuto nádhernou trojkombinaci od značky Raf Pol Zelenazirafa seženete v několika designových provedeních, a tak si vybere i nejnáročnější maminka. Za cenu 10 779Kč dostanete hliníkový podvozek se čtyřmi nafukovacími koly, která jsou vhodná i do terénu, prostornou hlubokou korbičku, do které se pohodlně vměstnají i větší miminka, a sportovní korbičku s pětibodovým bezpečnostním pásem. V ceně kočárku je také autosedačka známá jako vajíčko. Kočárek se snadno skládá, a umožňuje dvojí odpružení kol. Hluboká korbička pak disponuje měkkou pohodlnou matrací ve vysoké kvalitě, a praktickým úchytem pro přenos korbičky. Sporťák má pak nastavitelnou opěrku zad i nohou, prostorný nákupní koš, a lze jej nastavit proti i po směru jízdy, stejně jako hlubokou korbičku. Autosedačku lze upevnit pomocí iso fixu, využít jako kolébku, a má nastavitelné madlo. Ke kočárku pak ještě získáte přebalovací tašku, pláštěnku na kočárek, moskytiéru, nánožník, a držák na lahev.

žena s kočárkem

Kunert Mata 3v1 2022

Dalším skvělou trojkombinací, kterou lze sehnat v několika designových provedeních, je kočárek od značky Kunert. Hliníkový rám si můžete zvolit v barvě, která vyhovuje právě vám. Rám pak disponuje nastavitelnou rukojetí, gelovými koly, kdy přední jsou otočná s možností aretace, centrální brzdou, a navíc se velmi dobře skládá. Hluboká korbička má nastavitelnou opěrku zad, a velmi dobře větratelnou stříšku. Sportovní korbičku je pak možno složit společně s rámem, madlo před dítětem lze odejmout, a rovněž disponuje pětibodovým bezpečnostním pásem. Autosedačku lze pak do auta připevnit pomocí iso-fixu, lze ji však nasadit i na konstrukci. V ceně 9 900Kč pak máte i přebalovací tašku, kterou lze využít jako batoh, nánožníky na obě korbičky, pláštěnku, moskytiéru, a adaptéry k autosedačce.