Materiál

V některých informačních zdrojích se v žertu uvádí, že ženy si své auto při prodeji vybírají zejména zrakem, a rozhodující je pro ně barva karosérie. Ta je samozřejmě také důležitá, ale měli bychom na ni pohlížet až poté, co upřednostníme jiné kvality. Samozřejmě nelze házet všechny ženy do jednoho pytle, jako zajíce, a takto se dokonce mohou chovat i mnozí muži, ale snad chápete naše doporučení, které směřuje k výběru vhodné přikrývky. Neměla by vás totiž zajímat na prvním místě její barva, ale materiál. Zda je dostatečně hřejivý či naopak chladivý, zda je příjemný na dotek, hebký, lehký a také zdravotně nezávadný. Zda jej můžeme prát v pračce, a zda také nějaký ten pátek vydrží a nerozpadne se.

počítač v posteli

Všechny tyto vlastnosti by mělo splňovat duté vlákno. Na něj se zaměřte, pokud očekáváte kvalitu za rozumnou cenu. Přikrývky z dutého vlákna jsou naštěstí dobře dostupné v různých velikostech a vy se tak můžete přesměrovat do dalšího důležitého kritéria při výběru přikrývek, a sice jejich rozměru.

Nepodceňujte rozměry přikrývky

Obvyklý rozměr přikrývky pro jednotlivce je 140 x 200 cm. Možná se nad tím ani nepozastavíte, protože vám tyto výrobky nabídne kdejaký e-shop, a vy pak velmi snadno vhodíte takový výrobek do nákupního košíku, přivezou vám jej za pár dní domů, a po dalším týdnu zjistíte, že jste nevybrali dobře. Proč jste nevybrali dobře? Přikrývka se vám totiž zdá příliš krátká.

bosá chodidla pod přikrývkou

Nemusíte být zrovna dvoumetroví basketbalisté, a přesto vám polezou v noci chodidla ven a bude vás to budit. Možná, že vás v legraci váš partner na chodidlech bude lechtat a bude mu to připadat vtipné, jenže pokud by se taková situace měla opakovat denně, vtipné to už zrovna nebude.

Rádi bychom vám prozradili jeden trik, který možná neznáte, ale zaručeně zabírá. Vytvořte si z přikrývky v dolní části kapsu, a to tak, že ji zahnete v délce asi 40 cm pod svá chodidla. Ta vám pak nebudou vylézat samočinně ven, nebudou vás studit a váš partner nebude mít příležitost vyzkoušet vaší lechtivost. A když vám zhruba půl metru ubere z přikrývky chodidlová kapsa, zbude vám z té dvoumetrové cca metr a půl a to vám na důkladné zachumlání pod dekou asi nebude stačit. Pořiďte si proto přikrývku delší, a třeba i širší, přikrývku 200 x 220 https://www.levnaprosteradla.cz/francouzska-deka-200×220-cm nebo dokonce 240 cm.