Delší trvanlivost ovoce? Chcete jim dopřát čerstvost a tím i vzduch? Protože jak je nám známo tak ovoce je velmi náchylné. Když je špatně skladováno tak se kazí, hnije a některé i kvasí. 3patným uložením se může stát že se ovoce i pomačká nebo celé rozdrtí a tak místo krásného ovoce přijde rozmačkané kusy pomerančů, citrónů, mandarinek, jablek a další. Jak tomu všemu zabránit a jak hlavně dostat do obchodu ovoce výborném stavu?

ovoce

Můžete je převážet v bedýnkách, které jsou k jednomu použití, ale co si tahle pořídit přímo přepravky na ovoce, které zajistí bezpečnost až do obchodu? Jistě víte, že se musí dodržovat nějaká hygiena a transport ovoce a hlavně skladování. Takže aby jste mohli dodržet všechny stanovené normy, jsou přepravky na ovoce pro vás to pravé. A vy tak normy dodržíte a nemusíte se obávat špatného transportu nebo skladování.

Přepravky můžete mít buď s velkým objemem což jsou plastové bedny BigBox nebo Maxilog. Tyhle přepravky mají vysokou nosnost a objem uvnitř je velký. Takže se nemusíte obávat, že v přepravce bude ovoce namačkané. Dále si můžete zakoupit přepravky střední a nebo menší. Největší výhodou těchto přepravek je dlouhá životnost a skladování. Už nemusíte mít komíny beden ke stropu. Jednoduše se dají složit. Takže jsou i skladnější pro návratový transport. A pokud vám nebude vyhovovat ani jeden rozměr přepravky s nabídky, tak můžete požádat o výrobu na míru.

přepravka

Snad vás naše přepravky zaujali na tolik, že zvažujete pořízení k vašemu podnikaní a transportu do různých obchodních řetězcích. Neváhejte nás kontaktovat a zodpovíme vám na vaše dotazy, které vás zajímají. Dopřejte svému ovoci tu nejlepší péči co můžou mít, díky přepravkám, které jsou skladné, objemné a hlavně prodyšné. Nemusíte se obávat o jejich bezpečí. Vsaďte na jistotu a zkušenost.