Když jste taková kachna, která je vodou posedlá, potom se nemůžete obejít bez vířivky! Ať už si ji pořídíte do koupelny, nebo na zahradu, v každém případě bude Vaše radost kulminovat v tom nejvyšším bodě spokojenosti!
vír ve vodě.png
Dokonce ani případná závada Vám vrásky na čele nepřidá. Protože oprava vířivky je rychlá! A hlavně nemusíte čekat na další den, nebo týden, až k Vám na opravu vířivky nějaký ten řemeslník dorazí!
Jen se musíte vířivce věnovat.
Aby Váš relaxační pobyt ve vířivé vaně byl opravdu dokonalý, musíte se dostatečně věnovat údržbě své vířivky! Nesmíte nic opomenout, co je napsáno v příručce o vířivkách. Pokud toto všechno dodržíte, potom ani nemusí k žádným opravám vířivky docházet!
A také je dobré zajistit preventivní kroky k tomu, abyste zjistili, jak často je zapotřebí servis vířivky, a také to, jaké chemické prostředky užívat, aby se trysky nezanesly hned po prvních dnech používání vířivky. Tím je myšlena tvrdost vody. Ta je základem pro vodní kámen, který neprospívá žádným trubkám. Pokud informaci o tvrdosti Vaší vody nemáte, nechte si ji zjistit.
To, že je někdy zapotřebí vyměnit jednotlivé části vířivky, to je jasné. Žádný produkt neexistuje bez omezení životnosti. Potom je kvalitní oprava vířivky na místě. Ale pravdou je, že netrvá dlouho a dokonce ani dlouho netrvá, než k Vám dojede výměnu zajistit zdatný a šikovný řemeslník!
vodní vír.jpg
Tak co tomu říkáte?
Vířivá vana kdykoliv k dispozici? Není to snad báječný nápad, který stojí za úvahu? A možná byste měl myslet i na rodinu a nepořizovat si vířivku pro jednoho. Jen si vyberte tu větší. Přece se v ní nebudete povalovat jen Vy sám! I ostatní členové rodiny pracují a mají znavená těla! To byste jim nemohl udělat!
A pokud opravdu dojde k nějaké lapálii, kdy vířivka přestane fungovat, jak má, potom už také víte, že oprava vířivky je nejen kvalitně provedená, ale také rychle provedená. Takže žádné zbytečné zdržování od dokonalého odpočinku!