Chystáte svatbu, máte už vybrané ty dokonalé šaty pro sebe, ale chybí vám šaty pro družičku? Hledáte jedinečnost, kvalitu a osobní přístup? Přijďte se podívat do našeho ateliéru, zde najdete vše, co hledáte a možná i něco navíc.
Zakládáme si na tom, že do našeho salonu proudí inspirace nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí a ze světových přehlídkových mol. Sledujeme poslední módní trendy a šijeme stále nové modely, které odpovídají poptávce. Pokud však nejste příznivkyní moderních a futuristických kusů, máme v nabídce i léty prověřenou a nestárnoucí klasiku.

družičky

Pro malé i velké parádnice

Víme, že není snadné vybrat model pro ty nejmenší. Na tom jsme si však v naší nabídce dali opravdu záležet a každá malá holčička může být na jeden den pohádkovou princeznou, včetně všech potřebných doplňků. Vyberou si u nás ovšem i zákaznice i jiných věkových kategorií, pro každou se tu něco najde. Ochotný a školený personál je u nás samozřejmostí, dokážeme vyjít vstříc všem vašim přáním.

Vybírat si můžete z pohodlí domova, nebo si vše můžete v klidu vyzkoušet v našem salonu. My osobně máme raději druhou variantu. Dokážeme Vám tak lépe poradit, co vám nejvíce sluší, probrat společně vaše představy a potřeby, poslední trendy i vaše finanční možnosti.

U nás si můžete šaty samozřejmě zakoupit, ale mám i širokou nabídku pro zapůjčení. Chápeme, že většina našich klientek dává přednost jedné oslnivé róbě, než průměrnému modelu. V takovém případě vyjde půjčení výhodněji, nenecháte u nás desetitisíce, ale pouze pár set korun a i tak budete zářit.

družička

Poděkuje vám váš šatník i vaše peněženka. A až se budete vy sama, nebo vaše dcera opět chystat na svatbu nebo na ples, víte, kam zamířit. Na každou událost si tak budete moci dopřát jiný a unikátní model, ve kterém budete za královnu večera.