Velký výběr

Když se podíváme na to, co nám tato platforma nabízí, tak je toho opravdu spoustu. Není se čemu divit, protože funguje již řadu let, přičemž dočkala se slušného úspěchu, a proto v současné době má mnoho tvůrců i návštěvníků. Po pár letech fungování platformu odkoupil Google, což se rozhodně vyplatilo, přestože cena nebyla nijak nízká, protože roční obrat je skutečně vysoký. Je to dáno tím, že běžný uživatel bez prémiového účtu má videa s reklamami.

logo YouTube

Celý systém je velmi dobře zpracovaný, a proto vydělá jak společnost, tak tvůrci, přičemž ceny jsou nastaveny rozumně. My sami se můžeme stát tvůrcem, protože videa můžeme nahrávat zadarmo a postupně sbírat nové a nové sledující, což bude nějakou dobu trvat, takže pro dosažení úspěchu je nutné tvoří zajímavý obsah a vytrvat. Nemusíme se hnát jenom za čísly, kdy díky tomu může kvalita značně jít dolů, ale videa tvořit hezky pro zábavu a své publikum.

Stahování bez omezení

Můžeme videa stahovat přímo na YouTube? Ano, tato možnost tu skutečně je, ovšem jenom když máme prémiový učet, za který musíme každý měsíc platit určitou částku. Dá se to však řešit i jinak, a to konkrétně využitím stránek, které se zabývají stahováním souborů z internetu. Hlavní výhodou je to, že vše je zcela zdarma a nejsme tu ani nijak limitovaní počtem stažených souborů a tak dále.

natáčení videa

Konkrétně v tomto případě je hodí využít You Tube, download Full HD video Stahujvidea.cz, který se nám o stažení sám postará. Vše je naprogramováno tak, že stačí zadat do kolonky odkaz na daný web, a to je všechno, protože web se už postará o stažení a všech potřebné náležitosti. Můžeme vybírat, v jakém formátu má být a s jakou kvalitou, od čehož se nám odvíjí velkost souboru. Lepší kvalita znamená hezčí obraz, ale zabírá zase více místa. To už j3 všechno nás, jaké parametry si zvolíme. Po potvrzení se už nemusíme o nic starat, protože začne samotné stahování.