Samozřejmě, že pokud si pořídíte opravdu kvalitní certifikovanou trampolínu, bude Vám sloužit po dlouhá léta bez problémů, a říkáte si, že pořizovat si náhradní díly je přece zbytečné. Ale musíte myslet na to, že i přes to, že pořídíte opravdu kvalitní a spolehlivý značkový produkt, tak bude neustále vystaven nejrůznějším povětrnostním podmínkám – slunci, větru dešti a tak dále.
zahradní trampolína se sítí
Žádná její součást bohužel není nesmrtelná a tak se časem mohou opotřebit. Proto je dobré si pořídit některé náhradní díly na trampolínu už dopředu. Například taková krycí plachta bývá součástí vybavení některých větších modelů, ale u některých být nemusí. Krycí plachta je opravdu velkým pomocníkem nejen v průběhu roku, kdy zamezí vniku nečistot na skákací plochu v době, kdy spíte nebo nejste doma, ale také ji můžete využít při zazimování.
Ochranná síť je opravdu velmi pevná, ale i tak se může stát, že se potrhá nebo se poškodí její zapínání. Proto pro Vás máme v naší nabídce připravený i tento náhradní díl. Přesně tak se může stát, že se poškodí nebo zkoroduje některá z pružin či dokonce skákací plocha nebo kryt pro pružiny, i tyto součásti u nás najdete ve velkém výběru.
Jako doplněk k trampolíně přímo při jejím pořizování si můžete zakoupit tak zvanou kotvící sadu, která Vám pomůže zajistit, že se nestane, že by se Vaše skákací zábava ve velmi silném vichru přesunula třeba na zahradu Vašich sousedů, ale že bude držet stále na svém místě. Právě díky této sadě nemusíte celé zařízení na zimu sklízet ze zahrady, stačí pouze uklidit ochrannou síť a krycí plachtou přikrýt skákací plochu a pružiny a je zazimováno.
pružiny na trampolíně
Proto neváhejte a využijte naší nabídky kvalitních a spolehlivých doplňků a náhradních dílů, abyste byli připraveni na každou situaci, která by mohla nastat. S našimi produkty budete jistě vždy plně spokojeni.