Móda je dnes také velmi žádané téma, které patří k populárním a velmi oblíbeným věcem všedního života. Potýkáme se s ní dnes a denně. Jak v televizi, v rádiích, v novinách, tak

i v našem běžném životě. Pro některé z nás je to náplň jeho práce a pro některé je to zase zábava či koníček.

 kabelka louis vuitton

Každý z nás má různý styl. Někdo má rád tmavé, černé barvy, které se spojí třeba se stylem Metalu, Emo anebo má zkrátka rád takovéto barvy, které jsou neutrální. Jiní preferují barevné oblečení a někteří mají slabost i pro opravdu pestré a výrazné barvy až extravagantní typy.

 nohy trhana

Říká se, že šaty dělají člověka. Je tomu tak? Ano, bylo tomu tak již od dávných dob. Ovšem, jak na to lidé přišli, že zrovna šaty dělají člověka? Už dříve se lidé dělili na různé úrovně, které měli dopad i na tehdejší módu. Je docela smutné, že už jen podle vzhledu snadno odhadnete, co jsou lidé zač. Například člověk s oranžovou reflexní vestou chodící po ulicích je automaticky uklízeč odpadků, ženy se zástěrou nebo děravým tričkem jsou uklízečky…

 hrozné kravaty

Nikdo by neměl ostatní lidi odsuzovat jen podle toho, že mají na sobě zrovinka drobet vybledlejší košili nebo jiný druh oblečení z poslední kolekce minulého roku. Samozřejmě, že když jdete po ulici a uvidíte tam nějakého pána nebo paní v opravdu ušmudlaném, popřípadě roztrhaném oblečení, které i na dálku bohužel cítíte, tak to už není vážně něco v pořádku. Móda není jen o vzhledu vašeho oblečení, ale také o vaší hygieně.

 

Můžete potkat slečnu, která na sobě může mít třeba tucet různých, drahých značek, ty nejkrásnější šaty, nejnovější boty, ale to je jen první mžik. Je opravdu strašné, když o sebe lidi nedbají. Vadí to hlavně okolním kolemjdoucím, mělo by to v první řadě vadit dotyčným lidem. Já osobně si nedokáži tuto situaci představit.

 

Myslím si, že by každý měl nosit jen to, v čem se sám pohodlně cítí, ale zároveň by měl trošku dbát i na svůj vzhled.