V případě žádosti o úvěr téměř každý kráčí se žádosti nejdřív do banky. Je to tím, že banky nabízejí výhodné podmínky a seriózní jednání, jsou důvěryhodné, klienti zde mají běžné nebo spořicí účty. Jejich důvěra v banku však rychle opadne, když zjistí, že jim peníze nepůjčí.
Přísné podmínky totiž vylučují klienty s nízkou bonitou, s problémy s platbami minulosti, nízkým příjmy a nejčastěji se záznamem v registrech dlužníků. Jakmile máte v těchto registrech i dávno splacený černý záznam, tak banka se odmítán s vámi bavit.
Nemusíte však zoufat, protože in v takových případech je možnost peníze získat jinde. Takovou možnost dávají nebankovní hypotéky.

hypotíka

Vyřešení finanční situace bez problémů

V tomto případě můžete získat vyšší finanční obnos mnohem snadněji a rychleji. Vše záleží na individuálních podmínkách dané společnosti, ale co zůstává stejné a důležité je ručení nemovitostí.
I když jde o hypoteční úvěr, tak peníze nemusíte využít pouze na bydlení, ale i na další potřeby.
V případě, že máte záznam v registrech dlužníků, tak ani ten nemusí být žádnou překážkou a posuzuje se dle konkrétních případů individuálně. Pokud se jedná o vysoké dluhy, neuhrazené splátky či dokonce exekuce, tak můžete využít jejich přímé vyplacení nebo konsolidaci půjček.

rodinný dům

Další výhody jsou blízké těm bankovním, takže ani nízký úrok není žádnou novinkou. Dále vás překvapí rychlé vyřízení, žádné poplatky předem, možnost splacení předčasně a bez sankcí, veškeré poradenství včetně vyřízení odhadu nemovitosti a mnoho dalšího.
I v tomto případě si můžete rozložit splátky až na 30 let a přizpůsobit tak výdaje potřebám a konkrétní situaci.
Řešení pro všechny klienty, které jde i bez přísných podmínek, ale s ohledem na konkrétní finanční situaci, protože jde především o to klientům pomoct a ne jim ještě víc uškodit.