Určitě mi odsouhlasíte, že je nepředstavitelné, aby existovala nějaká ta firma, která by vůbec nikde nesídlila. To je přece už na první pohled nesmysl, protože kdyby k tomu někdy došlo, nebyla by taková firma samozřejmě nikde k nalezení a neplnila by tak určitě své poslání. Zákazníci by neměli kam chodit, potenciální obchodní partneři by nevěděli, kde a s kým spolupracovat, dodavatelé by neměli kam dodávat a úřední šiml by neměl kde řehtat.

firemní budova

Už ve chvíli, kdy se nová firma rodí, je tedy potřeba pro ni aspoň nějaké to sídlo mít. Mít objekt s nějakou adresou, ve kterém by se takové podnikání zaregistrovalo, aby pak mohlo rovněž v nějakém tom sídle pokračovat a snad i vzkvétat. Jenže co když někdo, kdo si chce svoji vlastní firmu založit, žádné vhodné sídlo nemá? Nebo co když nemá dokonce sídlo vůbec žádné, ani nedokonalé? Pak se to nemusí vzdávat. Protože je možné firemní sídlo mít i nemít. Lze si přece pořídit i takzvané virtuální sídlo. A takové sídlo firmy Praha 5 stejně jako nejedno jiné místo v naší zemi nabízí.

A o co že v tomto případě jde? Je to vlastně docela prosté. Jde o profesionální poskytování sídel pro firmy spojené s virtuální kanceláří, které umožňuje zřídit si firmu v dobře vypadajícím cizím objektu spolu se zajištěním kancelářských prací.

obchodní centrum

Kdo v takovém případě chce, může si prostě za malý peníz pořídit adresu pro svoji firmu, kde se mu postarají třeba i o založení společnosti s ručením omezeným či akciové společnosti, zařídí mu v případě potřeby i podnikatelské a daňové poradenství, internetový marketing, založení webu, víza a pracovní povolení a podobně.

Takže ten, kdo nemá vhodný objekt pro svou firmu, nemusí rezignovat. Může sídlit i takto, virtuálně. A sídlo, které v takovém případě získá k dispozici, mu může prokazovat dobré služby, jakkoliv mu vlastně nepatří.