Děsí Vás představa bydlení v panelovém domě, kde je slyšet i kašel z druhého patra? A co teprve výtah, který je v permanenci stále. Stálé bouchání vchodových dveří do bytů, ale i těch do domu. Tak to byste vážně nechtěli. Tak, co si budeme namlouvat, není to bydlení právě skvělé. Možná právě proto jste dokázali pořídit za levnou finanční částku pozemek s inženýrskými sítěmi a nyní hodláte stavět.

volný pozemek

Jenže Vy byste chtěli bydlet hned, viďte?

Udělali jste dobře, že jste nekoupili starý dům. Do něj byste museli investovat spoustu peněz. Ale na nový Vám také nějak finance nezbývají, že ano? A co tedy pořídit si dům už použitý https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/?id_type=2, který Vám na pozemek přivezou?

Nemusíte kroutit nevěřícně hlavou, cože si to tady někdo vymýšlí za takové hlouposti. Ani se nemusíte bát, že půjde o karavan. Jde o úplně normální, obyčejný mobilní rodinný dům k celoročnímu užívání, ale už použitý. Prostě jej někdo vrátil, protože bydlí někde jinde.

luxusní interiér

Je to úplně stejné, jako když se někdo odstěhuje z domu a prodává jej i s pozemkem. Mobilní dům se ale dá jednoduše převézt a usadit u Vás na pozemku. To jste nevěděli?

Pokud je Vaší prioritou rychlost bydlení a levné pořízení, potom je tato varianta ta nejlepší ze všech. Splňuje obě Vaše podmínky. A to naprosto bez debat.
Máte hned lepší náladu. Je to vidět.

Víte, čeho všeho budete ušetřeni pořízením použitého mobilního domu?
1. Určitě budete ušetřeni vysokých výdajů za pořízení vlastního bydlení v rodinném domě.
2. Zcela jistě nebude pořízení mobilního domu prověřovat Vaši trpělivost ve směru čekání, až bude dům postaven.
3. Budete ušetřeni pobíhání po stavebním úřadu s úředními papíry, na kterých byste potřebovali úřední razítka.

maličký přívěs

Umíte si představit, že jeden den dům přivezou a hned druhý den budete bydlet, a to se vším všudy? Ani nepřerušíte běžný všední den s nějakou překážkou. Vše proběhne plynule. Jako by se nic zásadního nestalo. A interiér Vás překvapí!
Do toho byste tedy měli jít.